Saluki shows | 27. 06. 2023

Detail akce

Typ výstavy Speciální výstava chrtů
Místo konání Kristianstad (SE)
Počet psů 146/155
Rozhodčí Wendy Duggan (USA) - psi, Mary Parker (USA) - feny, Dagmar Hintzenberg Freisleben (DE)
Pořadatel 1

Výsledky - psi (nejsou garantovány kompletní výsledky)

Třída mladých
Flytesfield Hyddwnvýborný - 1Nejlepší mladý, CK
Nazakat's Azlakvýborný - 2CK
Abu Baqr's Khortdadvýborný - 3
Qirmizi Uniqumvelmi dobrý - 4
Abu Baqr's Kamshadvelmi dobrý
Mezitřída
Mushu výborný - 1CK
Greendale Midnight Sufayrvýborný - 2
Třída otevřená
Dahaqin Glenn Husseinvýborný - 1CK, CERT, Nejlepší pes 2
Aziz Xamzavýborný - 2CK, res. CERT, Nejlepší pes 4
Al Wathba Indrachap Enayat Alpandavýborný - 3CK
Al Wathba Husam Ud Dawlahvýborný - 4CK
Sadaqa Onyx Wahedvýborný
Sadaqa Noori Al Noufousvýborný
Sommarvindens Chasing Starsvýborný
Imhotep Rears Natural Jasminevelmi dobrý
Dior Z Tripuvelmi dobrý
Luccavelmi dobrý
Emil Ibrahim Al Badaiavelmi dobrý
Adaa Jemil's Al-Omranvelmi dobrý
Sohan Du Domaine De Stang Alarvelmi dobrý
Tin Soldiervelmi dobrý
Gharafa Elb Basel Faresvelmi dobrý
Majo's Prestonvelmi dobrý
Dabka's Xantevelmi dobrý
Sinaxs Eijazvelmi dobrý
Anoush Century Mohabbatvelmi dobrý
Třída pracovní
Sharwassim Fayek Al Shenvýborný - 1CK, BOB
Jazah's Re'phaim J'inn Asmaaniivýborný - 2CK
Dahaqin Fajaruddinvýborný - 3CK
Almiidhi Darrakhvýborný - 4CK
Zadiyads Intensovýborný
Al Wathba Fahyim Kenzon Sariivýborný
Khalils Fereidon Ibn Nabilvýborný
Penktas Elementas Desert Kyzyl Kumvelmi dobrý
Vind'ar E'yad Al Asmaaniivelmi dobrý
Dahaqin Fayaazvelmi dobrý
Ta'zeem El'ijahs Al Asmaaniivelmi dobrý
Třída šampiónů
Baklava's X-Mas Shining Starvýborný - 1CK, Nejlepší pes 3
Dahaqin Gawdatvýborný - 2CK
Baklava's Yatimvýborný - 3CK
Jazah's Ra'kkad Ra'zeel Asmaaniivýborný - 4CK
Laavin Arlin Avaparsavýborný
Zadonas Durandalvýborný
Al Bhazim Hani Haithamvýborný
Oman Said Ter DolenvýbornýCK
Dahaqin Farees Fareesvýborný
Aziz YarishvýbornýCK
Sadaqa Mehrjan Al Helouvýborný
Ta'zim KhaziinvýbornýCK
Dabka's Sky Lightvýborný
Târik Jâdugar Har Kala Rachivýborný
Abbas Lilhayavýborný
Jazah's Taq'i Zengi Asmaaniivelmi dobrý
Amiyat Gasganovelmi dobrý
Lags Latifha Laurianvelmi dobrý
Třída veteránů
Qirmizi Parsifalvýborný - 1Nejlepší veterán, CK
Baklava's Special Editionvýborný - 2CK
Amasoneland's Peer Gynts Serenadevýborný - 3CK
Q'ahzam Tab'i Al Asmaaniivýborný - 4CK
Midbar Kishuf Tarabinvýborný
Dahaqin Chaqibvýborný
Soheil Nour Caspian Al Bhazimvýborný
Zandirah's Stargazervýborný
Dhawati Uday Karamvelmi dobrý

Výsledky - feny (nejsou garantovány kompletní výsledky)

Třída mladých
Qirmizi Uzzeniavýborný - 1CK
Al Wathba Jamala Zafirahvýborný - 2CK
Al Wathba Javanita Bibi Maissavýborný - 3
Lady Erah'na Aer Winonavýborný - 4
Adnil's Starstruckvýborný
Farzeen Bevilahvýborný
Camran Azar Azerinvýborný
Abu Baqr's Kushaadavýborný
Abu Baqr's Kamranvýborný
Ritzas Yaffa Baharvýborný
Mezitřída
Almiidhi Euforiavýborný - 1CERT, CK, Nejlepší fena 3
Umandah Umniya Har Kala Rachivýborný - 2CK
Bulsara F. Century Mohabbatvýborný - 3
Husniya's Basimahvýborný - 4
Třída otevřená
Al Wathba Ishmina Ibnati Alpandavýborný - 1CK, res. CERT
Infinity Al Zahravýborný - 2CK
Al Wathba Ishq Hilwa Araqvýborný - 3CK
Qatiifah Dahr Dawarah Bint Xanthiavýborný - 4CK
Qatiifah Dahr Daqira El Cazzinovýborný
Abu Baqr's Jameelahvýborný
Ta'zim Nadijavýborný
Baklava's X-Mas Queen Zorbavýborný
Haalah Anahita Haadiah Nashirahvýborný
Khalils Hepzibethvýborný
Ritzas Xamira Nahidvýborný
Dabka's Thea The Queenvýborný
Tolouä El Shäms Aayeshavýborný
Sadaqa Nimrah Hiyamvýborný
Adaa Jemil's Sabt Al Alayavýborný
Dahaqin Gienahvýborný
Fiddiya Al Naqawavýborný
Husniya's Aaleyahvýborný
Sharwassim Furayah El Cazzinovýborný
Al Bhazim Haideh Humayrahvýborný
Ritzas Xalma Shirinvýborný
Shirin Roya Taahiravýborný
Zarabis Sannahvýborný
Khalils Habibi Scheherazadevýborný
Sadaqa Oziza Al Hawahvýborný
Sadaqa Nooriyah Al Jamelahvýborný
Sommarvindens Wish Upon A Starvýborný
Al Wathba Hajirah Daw'alshamsvýborný
Sadaqa Ockra Bint Mahfouzahvelmi dobrý
Melik Boorchin Pazhalvelmi dobrý
Třída pracovní
Dhawati Aurora Lamiahvýborný - 1CK, BOS
Sharwassim Falishavýborný - 2CK
Al Wathba Faazila Obi El-Masvýborný - 3
Penktas Elementas Desert Al Dahna Mahtabvýborný - 4
Damira Al Naqawavýborný
Bareen Al Nasyavýborný
Penktas Elementas Desert Al Khatimvýborný
Kashmanis Zaquira Zahabvýborný
Penktas Elementas Desert Kara Kimvelmi dobrý
Aida Lilhayavelmi dobrý
Třída šampiónů
Baklava's Yaqinavýborný - 1CK, Nejlepší fena 2
Amasoneland's Midsummer Hippolytavýborný - 2CK, Nejlepší fena 4
Amiyat Essowynvýborný - 3CK
Abu Baqr's Jaydravýborný - 4CK
Ta'zim Kalilah Sinaxs
Elaya Al Naqawavýborný
Sommarvindens Star Of Milky Wayvýborný
Khalils Hestiavýborný
Red Hawk's Fahima Fahmivýborný
Khalils Fereshtehvýborný
Amiyat Evona Sinaxsvýborný
Sharwassim Faizahvýborný
Sinaxs Elmiravýborný
Kashmanis Zandora El Cazzinovýborný
Sommarvindens Star Lightvýborný
Tire Amali Jâdu Har Kala Rachivýborný
Jazah's Tsuna'mi Azi'zah Asmaaniivýborný
Sadaqa Mahfouzah Al Hawahvýborný
Va'sharij N'oor Al Asmaaniivýborný
Třída veteránů
Mazra'e Gangall Cala Anguilavýborný - 1CK
Badavie Starlightvýborný - 2CK
Davu Jumanji Gharziavýborný - 3CK
Dhawati Ujala Lamiáhvýborný - 4CK
Dhawati Batul Meissavýborný
Speedfreaks Fire-And-Icevelmi dobrý