Vyhledání psa

Jednoduše najděte psa registrovaného na tomto webu.

Zadejte prosím jméno nebo jeho část a stiskněte šipku pro vyhledání.

Jméno psa:

Klubové akce

Anketa

ČeskoMoravská Kynologická Unie

Saluka (Perský chrt)

Odkazy

COURSING Saluki klub ČR
DOKUMENTY Saluki klub ČR

Saluki víkend v září

Po zdařilé klubové výstavě 25. 5.´24 a coursingu 21. 4.´24 Vás zveme na další klubové akce, čímž je v tomto případě rovnou celý víkend! Domácky ho nazýváme "saluki víkend", ale ve skutečnosti nejde jen o plemeno saluki. V sobotu 21. 9. 2024 se bude konat bodovací, CACT coursing pro chrty a neděle bude patřit Klubové výstavě saluki se zadáním CAC. Obě akce se budou konat v Humpolci na koňském závodišti Zlatá podkova. Věříme, že obě akce přinesou spoustu radosti a že novým místem uprostřed republiky uděláme radost jak sobotním coursingovým chrtím závodníkům, tak vystavovatelům saluki druhý den. Děkujeme již tradičním sponzorům Fitmin.cz, DG DogGear za podporu.

Modrý coursing Chrudim

Na coursingu konaném v sobotu 8.6. 2024 v Chrudimi se dařilo svěřencům členů Saluki klubu. V mixu 4 psů a 4 fen se na druhém místě s titulem res.CACT umístil Mikey - Emad Av Min Tera a na celkově třetím místě, první mezi fenami skončila Ciel Besaba Giliath s tituly CACT a BOS!
Gratulujeme

CACIB Bytom

V sobotu 8.6.2024 se na mezinárodní výstavě u polských sousedů dařilo týmu Giliath, který si v podání sourozenců Cirilly a Cassandra odnesl oba CACIB tituly a také titul BOS a BOB, který Ciri v závěrečných soutěžích doplnila o Best in Group III. Nejlepším veteránem v plemeni se stala jejich matka Canapus Quilaysa.

Gratulujeme

Výsledky členů Saluki klubu

Vážení členové klubu, nezapomínejte zasílat závodní a výstavní úspěchy vašich čtyřnohých svěřenců!
Nejnovější došlé výsledky:

Lednický pohár 1.5.2024 Mikey - Emad Av Min Tera 1. místo - CACT

CACIB Lučenec 11.5.2024 - Cassander Giliath CAC, CACIB, BOB

SVĚTOVÁ VÝSTAVA PSŮ 2024

Český chov opět zaznamenal úspěch v podobě titulu Světový vítěz mladých 2024, který získal Kamayel Al Zahra, který kromě vítězství ve třídě mladých, završil v salučím kruhu vítězstvím Junior Best of Breed.
Dalším úspěšným členem klubu se stal import z USA Sandstorm Bohemian Rhapsody, který získal ve třídě dorostu titul Světová naděje 2024 a Puppy Best of Breed. Úspěch na svém prvním výstavním výletu, po příletu z japonské domoviny zaznamenala i Azzurri Jp Kira, která ve třídě štěňat taktéž obdržela titul Světová naděje 2024.
Oběma pejskům se zadařilo i v závěrečných soutěžích, kde se Sandstorm Bohemian Rhapsody stal 2. nejlepším dorostem výstavního dne a Kamayel Al Zahra 2. nejlepším mladých chrtem výstavy.

Na Světovou výstavu bylo přihlášeno 114 saluk, posuzoval rozhodčí z Norska Arne Foss a takhle se dařilo členům českého Saluki klubu:
[ více ]

Generální partner akcí SALUKI KLUBU 2024

Vážení členové klubu a příznivci plemene saluki, dovolte nám představit firmu FITMIN, která se stala generálním partnerem klubových akcí pořádaných Saluki klubem ČR v roce 2024.

Víte, co se skrývá za značkou krmiv Fitmin?

Fitmin je tradiční česká značka sídlící v podhůří Orlických hor , kde s respektem k přírodě a láskou ke zvířatům vyrábí krmiva pro malé i velké mazlíčky. Fitmin ale není jen značka. Je to rodina, která svoji práci dělá srdcem a má kolem sebe skvělou partu lidí, kteří posouvají značku kupředu. Do týmu Fitmin patří významní chovatelé nebo lidé, kteří jsou špičkami ve svých sportech – členové národního musherského týmu, šampióni v canicrossu, Horská služba ČR, závodníci v bull sportech nebo třeba v agility. Právě toto je rodinné stříbro celé značky.

Výroba není gigantických rozměrů, stále si zachovávají status „rodinné firmy“, avšak ve výrobním areálu najdete nejmodernější technologie, které umožňují vyrábět produkty špičkové kvality. Jedinečnou výhodou krmiv Fitmin je vlastní technologie pro přidání čerstvého masa do granulí. Používá se tzv. strojově vykostěné maso vysoké kvality, které se používá také v potravinářství. Díky tomu mají granule Fitmin vysokou kvalitu a výbornou chutnost, kterou ocení i majitelé velmi vybíravých psů a koček.

Chcete vědět ještě pár zajímavostí?

– Víte, že Fitmin vyrábí krmiva a pochoutky pro psy, kočky, koně, hlodavce, prasata, velbloudy ale třeba i žirafy v českých zoo?

Fitmin má i vlastní chovatelskou stanici Fitmin Kennel od roku 2004 přímo kousek od výrobního areálu v podhůří Orlických hor, kde se také chovají koně, ovce, krávy, oslíci, kozy, králíci, morčata, kachny i husy.

Fitmin odstartoval projekt psí restaurace Pestaurace, kde si můžete se svým mazlíčkem dopřát gurmánské menu i s dezertem na různých místech České republiky zcela zdarma.

Fitmin krmiva si oblíbili i ve vzdálených krajích světa, například v Kazachstánu je česká značka natolik oblíbená, že má svůj fanklub.

Více se dozvíte na fitmin.cz

DG DogGear stálým partnerem Saluki klubu

Účastníci akcí pořádaných Saluki klubem se mohou vždy těšit na dárky od společnosti DG DogGear vše pro chrty: dgdoggear.com
Děkujeme paní Renátě Ivánek za dlouhodobou podporu a spolupráci.

Smuteční záležitosti se slevou

Oznamujeme všem členům, že Saluki klub ČR uzavřel partnerskou dohodu s krematoriem pro zvířata KERBEROS. Členové klubu tak mají u firmy KERBEROS slevu 10 % na všechny smuteční služby. Podmínky pro uplatnění slevy budou uvedeny v klubovém Zpravodaji nebo případně na dotaz na výbor klubu.
kerberoskrematorium.cz

Saluki - Základní informace o plemeni saluki. Přehled historie, standardu a zdraví. Kalendář - Podívejte se na úplný přehled akcí, které se chystají v nejbližší době.
Chovní psi a feny - Přehled chovných psů a fen. Šampióni - Seznam šampiónů chovaných mezi členy Saluki klubu.
Chovatelské stanice - Chovatelské stanice a chovatelé sdružení v Saluki klubu. Štěňata - Štěňata chovatelských stanic členů Saluki klubu.Všechna práva vyhrazena. Tento web a veškerý jeho obsah je chráněn autorskými právy.
Žádný, na tomto webu uvedený materiál, nesmí být použit bez svolení Saluki klubu ČR.