Vyhledání psa

Jednoduše najděte psa registrovaného na tomto webu.

Zadejte prosím jméno nebo jeho část a stiskněte šipku pro vyhledání.

Jméno psa:

Klubové akce

Anketa

ČeskoMoravská Kynologická Unie

Saluka (Perský chrt)

VYŠETŘENÍ SRDCE

Kardiologická vyšetření psů bude MV. Carlos F. Agudelo, Ph.D., kardiolog a odborný lektor
z Veterinární a farmaceutické univerzity Brno, provádět i v Praze, ve veterinární nemocnici VETCENTRUM Duchek. Ušetříte si cestu po D1 a přesto srdíčko Vaše psa vyšetří špičkový specialista.
První termín kardiologických vyšetření byl stanoven na sobotu
7. 11. 2020. Rezervace je možná telefonicky na 251 511 651

Úspěch členů Saluki klubu na Mezinárodní výstavě psů v Českých Budějovicích

Mezinárodní výstava psů, která se konala dne 4. 10. v Českých Budějovicích, byla další z mnoha úspěšných pro několik členů Saluki klubu. Titul CACIB společně s titulem BEST OF BREED získal z rukou rozhodčího pana Petra Řehánka Guardian Al Zahra, ke kterému byla vybrána z řad fen jako BEST OF OPPOSITE SEX rovněž s oceněním CACIB Hadisse Al Zahra. Titul JUNIOR BEST OF BREED putoval rovněž na konto člena Saluki klubu, jelikož jím byl oceněn Imperial Al Zahra. Úspěch chovatelské stanice Al Zahra na této výstavě potvrdila Carissa Al Zahra, která si odbyla premiéru ve třídě veteránů a získala titul VETERAN BEST OF BREED. Na této výstavě dokončily čekatelství Českého junior šampiona hned dvě fenky. Poslední potřebné čekatelství CAJC získala Innocence Al Zahra, zatímco ve třídě otevřené získala poslední potřebný CAC Coccinelle Coco Deluca Moravia.
Mockrát gratulujeme!

Klubová výstava chrtů v Polsku

Velký úspěch zaznamenala na Klubové výstavě chrtů, která se konala dne 26. 9. v polském městě Świebodzice, členka Saluki klubu Canapus Quilaysa. Ze třídy šampionů si totiž odvezla nejen titul Klubový vítěz společně s oceněním BEST OF BREED, ale v závěrečném kruhu navíc uspěla v konkurenci ostatních chrtů a obsadila druhou příčku-BEST IN SHOW 2.
Gratulujeme!

AIRPORT CUP v Nitře

Na celkem čtyřech Mezinárodních výstavách pod názvem AIRPORT CUP, které se konaly ve dnech 17. – 20. 9. ve slovenské Nitře, měl Saluki klub úspěšné reprezentanty. Hned první den získal titul CACIB i BEST OF BREED HelmutLang del Borghino, který v závěrečném kruhu navíc obsadil 2. místo ve skupině FCI X-BEST IN GROUP 2. Dalším úspěšným zástupcem z řad psů byl Bastyen Giliath, který si odvezl tituly CACIB i BEST OF BREED zbývající výstavní dny-tedy hned třikrát. Z řad fena zaznamenala úspěch Canapus Quilaysa, která získala ze třídy šampionů hned třikrát titul CACIB a BEST OF OPPOSITE SEX. Čekatelství Slovenského šampiona dokončila na této výstavě Galiya Tall Afar, která zároveň získala i ocenění res. CACIB, které pro ni znamená splnění podmínek pro udělení titulu Interšampion.
Gratulujeme!

Vítězové klubových soutěží za rok 2019

Na členské schůzi 5. 1. 2020 se neřešily jen stanovy, ale byli i vyhlášeni a skleněnými plaketami oceněni vítězové klubových soutěží za rok 2019.
Top Saluki 2019 pes ... Bentley z Tripu (216 bodů/15 výstav)
Top Saluki 2019 fena ... Gloria Al Zahra (1043 bodů/22 výstav)
Top Sport Saluki 2019 pes ... Bentley z Tripu (185 bodů)
Top Sport Saluki 2019 fena ... Dilafroze Yrtep (355 bodů)
Krása a výkon 2019 pes ... Bentley z Tripu (59 bodů)
Krása a výkon 2019 fena ... Larabee Azadi Al Djiibaajah (55 bodů)
Moc gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů i v nastávající sezóně!

Smuteční záležitosti se slevou

Oznamujeme všem členům, že Saluki klub ČR uzavřel partnerskou dohodu s krematoriem pro zvířata KERBEROS. Členové klubu tak mají u firmy KERBEROS slevu 10% na všechny smuteční služby. Podmínky pro uplatnění slevy budou uvedeny v klubovém Zpravodaji nebo případně na dotaz na výbor klubu.

supergranule.cz partnerem Saluki klubu

Saluki klub ČR se dohodl na spolupráci s dalším významným partnerem. Krmivo od supergranule.cz již doprovází a bude doprovázet akce pořádané Saluki klubem.

DG DogGear stálým partnerem Saluki klubu

Účastníci akcí pořádaných Saluki klubem se mohou vždy těšit na dárky od DG DogGear vše pro chrty. Děkujeme paní Renátě Mildner za dlouhodobou podporu a spolupráci.

Saluki - Základní informace o plemeni saluki. Přehled historie, standardu a zdraví. Kalendář - Podívejte se na úplný přehled akcí, které se chystají v nejbližší době.
Chovní psi a feny - Přehled chovných psů a fen. Šampióni - Seznam šampiónů chovaných mezi členy Saluki klubu.
Chovatelské stanice - Chovatelské stanice a chovatelé sdružení v Saluki klubu. Štěňata - Štěňata chovatelských stanic členů Saluki klubu.Všechna práva vyhrazena. Tento web a veškerý jeho obsah je chráněn autorskými právy.
Žádný, na tomto webu uvedený materiál, nesmí být použit bez svolení Saluki klubu ČR.