Vyhledání psa

Jednoduše najděte psa registrovaného na tomto webu.

Zadejte prosím jméno nebo jeho část a stiskněte šipku pro vyhledání.

Jméno psa:

ČeskoMoravská Kynologická Unie

Saluka (Perský chrt)

DUO CACIB Brno

O víkendu 28.-29.1.2023 proběhly mezinárodní výstavy DUO CACIB Brno a jak bývá zvykem, nechyběli členi Saluki klubu. Výstava sice nebyla do počtu saluk zrovna nejpočetnější, ale i tak zvládli členi klubu obsadit většinu tříd a ulovit kromě krásných známek také celou řadu titulů.

V sobotu se nejlépe dařilo sourozencům Jasmine a Jawad Al Zahra, kteří odnesli krom vítězství ve třídách oba CACIB tituly. Jasmínka přidala také ocenění Best of Breed, brácha BOS a společně zazářili v konkurenci 27 párů jako druhý nejlepší pár soutěže!
Titul Junior BOB a také nově zadávané čekatelství CACIB-Junior získala Behtarin Century Mohabbat. Jednou z mnoha členů oceněných čekatelstvím CAC byla i Aida Lilhaya, která tak dokončila Českého Šampiona.

Neděle pod paní rozhodčí Lenkou Frnčovou se nesla v duchu samých výborných známek. Čekatelství CACIB-Junior získali Boofai Agricola a Nord a Boroumand Century Mohabbat, která se také stala nejlepším juniorem – JBOB.
Titul BOB opět ukořistila Jasmine Al Zahra a jejímu bratrovi Jawadovi znovu připadl titul BOS. V závěrečných soutěžích se jim tentokrát nezadařilo v konkurenci párů, ale Jasmine zabojovala v soutěži FCI skupin a završila tak úspěšný den titulem Best in Group! Navíc těmito víkendovými úspěchy dokončila ve věku 19 měsíců čekatelství Českého Šampiona!

Všem zúčastněným srdečně gratulujeme.

Sezona 2023 úspěšně zahájena!

Zatímco někteří ještě nevstřebali zážitky předchozího roku a dozvuky vánočních svátků, jiní členi Saluki klubu se již úspěšně prohání ve výstavním kruhu!

Sezonu 2023 otevřela Brněnská národní výstava a členům klubu se opět dařilo. Nejvyšší titul BOB odvezl již ostřílený mazák Caros z Tripu, který k němu v závěrečných soutěžích přidal ještě krásné 3. místo v Best in Group! Jeho mladší spolubydlící Emilio Pucci z Tripu získal CAC v nabité mezitřídě a dokončil tak čekatelství Českého šampiona.

Ani mládež neodjela s prázdnou. Ve třídách mladých získali juniorské čekatelství CAJC Boofai Agricola a Nord a Giny z Gibesovy zahrádky, která ho ještě doplnila o titul Junior BOB!

Všem vítězům i zúčastněným gratulujeme!

PF 2023

Vážení členové Saluki klubu, chovatelé, majitelé a příznivci plemene saluki,
dovolte nám Vám jménem Saluki klubu popřát všechno nejlepší do nového roku 2023. Mnoho výstavních, závodních i osobních úspěchů, hodně štěstí a především pevné zdraví vám a vašim čtyřnohým parťákům.

Rovněž bychom vám chtěli pogratulovat k úspěchům dosaženým v roce 2022 a zveřejnit výsledky soutěží TOP Saluki 2022.

Do soutěže TOP SHOW Saluki bylo v roce 2022 započítáno celkem 34 psů a fen. Nejvyššího bodového zisku a tedy vítězi soutěže se stali Imperial Al Zahra (475 b.) a Acadia Tawalla (432 b.).

Soutěž TOP SPORT Saluki ovládlo sourozenecké duo Abbas Lilhaya (145 b.) a Aida Lilhaya (147 b.) chovatelky Štěpánky Hartmannové.

Vítězi soutěže Krása a výkon Saluki klubu 2022 se stali Anoush Century Mohabbat (48 b.) a za něžnější pohlaví Aida Lilhaya (67 b.).

Kompletní výsledky soutěží naleznete pod následujícím odkazem: TOP Saluki 2022

Všem vítězům a zúčastněným srdečně gratulujeme!

Smuteční záležitosti se slevou

Oznamujeme všem členům, že Saluki klub ČR uzavřel partnerskou dohodu s krematoriem pro zvířata KERBEROS. Členové klubu tak mají u firmy KERBEROS slevu 10% na všechny smuteční služby. Podmínky pro uplatnění slevy budou uvedeny v klubovém Zpravodaji nebo případně na dotaz na výbor klubu.

DG DogGear stálým partnerem Saluki klubu

Účastníci akcí pořádaných Saluki klubem se mohou vždy těšit na dárky od DG DogGear vše pro chrty. Děkujeme paní Renátě Mildner za dlouhodobou podporu a spolupráci.

Saluki - Základní informace o plemeni saluki. Přehled historie, standardu a zdraví. Kalendář - Podívejte se na úplný přehled akcí, které se chystají v nejbližší době.
Chovní psi a feny - Přehled chovných psů a fen. Šampióni - Seznam šampiónů chovaných mezi členy Saluki klubu.
Chovatelské stanice - Chovatelské stanice a chovatelé sdružení v Saluki klubu. Štěňata - Štěňata chovatelských stanic členů Saluki klubu.Všechna práva vyhrazena. Tento web a veškerý jeho obsah je chráněn autorskými právy.
Žádný, na tomto webu uvedený materiál, nesmí být použit bez svolení Saluki klubu ČR.