Vyhledání psa

Jednoduše najděte psa registrovaného na tomto webu.

Zadejte prosím jméno nebo jeho část a stiskněte šipku pro vyhledání.

Jméno psa:

Klubové akce

Anketa

ČeskoMoravská Kynologická Unie

Saluka (Perský chrt)

Odkazy

COURSING Saluki klub ČR
DOKUMENTY Saluki klub ČR

POZVÁNKA NA KLUBOVOU VÝSTAVU

Rádi bychom vás pozvali na Klubovou výstavu se zadáním titulu Klubový vítěz a CAC, konanou 25.5.2024 (uzávěrka 30.4.2024).
Kromě již tradičních soutěží o nejlepší hlavu a pohyb nově také otvíráme soutěž Dítě a pes pro naše nejmenší. Posuzovat bude pan Darko Petreski (Celestian Afghans & Salukis).
V neděli se pak koná mezinárodní výstava v Litoměřicích, což je cca 30 min jízdy od Chržína. Těšíme se na Vás!
Hlavním partnerem KV je Fitmin.cz
Přihlašování přes DogOffice.cz
Let us to invite you to our Saluki Club show on Saturday, May 25, 2024 in Chržín.
Judge will be Darko Petreski (Celestian Afghans & Salukis). On Sunday, you can take part in the IDS Litoměřice (about 30 minutes by car). So it means 2 CAC, 1 CACIB in 2 days.
Powered by Fitmin.cz
Entries: DogOffice.cz

Klubová výstava s KV - Chržín

Slovinsko

Účast našich členů byla víc než úsěšná na slovinské třídenní výstavě, kdy Kamayel Al Zahra získal již podruhé, ve své 4 měsíce krátké kariéře, NEJLEPŠÍ MLADÝ PES VÝSTAVY! Zároveň se stal 2x nejlepším mladým mezi chrty i celkově 2x nejlepším chrtem výstavy! Krom těchto velkých titulů zabodoval i 3 x jako Nejlepší pes v plemeni, k tomu ho doplnila Jasmine Al Zahra v pátek a neděli s tituly Nejlepší fena a BOS a v sobotu v sourozeneckému duu s Kardiyou Al Zahra, která se stala Nejlepší fenou, JBOS a BOS. Všichni tito tři čeští účastníci získali nebo dokončili své šampionáty: Kamayel, Kadriya - Slovinský Junior šampion, Jasmine Al Zahra - Mezinárodní šampion, Slovinský šampion!

Generální partner akcí SALUKI KLUBU 2024

Vážení členové klubu a příznivci plemene saluki, dovolte nám představit firmu FITMIN, která se stala generálním partnerem klubových akcí pořádaných Saluki klubem ČR v roce 2024.

Víte, co se skrývá za značkou krmiv Fitmin?

Fitmin je tradiční česká značka sídlící v podhůří Orlických hor , kde s respektem k přírodě a láskou ke zvířatům vyrábí krmiva pro malé i velké mazlíčky. Fitmin ale není jen značka. Je to rodina, která svoji práci dělá srdcem a má kolem sebe skvělou partu lidí, kteří posouvají značku kupředu. Do týmu Fitmin patří významní chovatelé nebo lidé, kteří jsou špičkami ve svých sportech – členové národního musherského týmu, šampióni v canicrossu, Horská služba ČR, závodníci v bull sportech nebo třeba v agility. Právě toto je rodinné stříbro celé značky.

Výroba není gigantických rozměrů, stále si zachovávají status „rodinné firmy“, avšak ve výrobním areálu najdete nejmodernější technologie, které umožňují vyrábět produkty špičkové kvality. Jedinečnou výhodou krmiv Fitmin je vlastní technologie pro přidání čerstvého masa do granulí. Používá se tzv. strojově vykostěné maso vysoké kvality, které se používá také v potravinářství. Díky tomu mají granule Fitmin vysokou kvalitu a výbornou chutnost, kterou ocení i majitelé velmi vybíravých psů a koček.

Chcete vědět ještě pár zajímavostí?

– Víte, že Fitmin vyrábí krmiva a pochoutky pro psy, kočky, koně, hlodavce, prasata, velbloudy ale třeba i žirafy v českých zoo?

Fitmin má i vlastní chovatelskou stanici Fitmin Kennel od roku 2004 přímo kousek od výrobního areálu v podhůří Orlických hor, kde se také chovají koně, ovce, krávy, oslíci, kozy, králíci, morčata, kachny i husy.

Fitmin odstartoval projekt psí restaurace Pestaurace, kde si můžete se svým mazlíčkem dopřát gurmánské menu i s dezertem na různých místech České republiky zcela zdarma.

Fitmin krmiva si oblíbili i ve vzdálených krajích světa, například v Kazachstánu je česká značka natolik oblíbená, že má svůj fanklub.

Více se dozvíte na fitmin.cz

DG DogGear stálým partnerem Saluki klubu

Účastníci akcí pořádaných Saluki klubem se mohou vždy těšit na dárky od společnosti DG DogGear vše pro chrty: dgdoggear.com
Děkujeme paní Renátě Ivánek za dlouhodobou podporu a spolupráci.

Smuteční záležitosti se slevou

Oznamujeme všem členům, že Saluki klub ČR uzavřel partnerskou dohodu s krematoriem pro zvířata KERBEROS. Členové klubu tak mají u firmy KERBEROS slevu 10 % na všechny smuteční služby. Podmínky pro uplatnění slevy budou uvedeny v klubovém Zpravodaji nebo případně na dotaz na výbor klubu.
kerberoskrematorium.cz

Saluki - Základní informace o plemeni saluki. Přehled historie, standardu a zdraví. Kalendář - Podívejte se na úplný přehled akcí, které se chystají v nejbližší době.
Chovní psi a feny - Přehled chovných psů a fen. Šampióni - Seznam šampiónů chovaných mezi členy Saluki klubu.
Chovatelské stanice - Chovatelské stanice a chovatelé sdružení v Saluki klubu. Štěňata - Štěňata chovatelských stanic členů Saluki klubu.Všechna práva vyhrazena. Tento web a veškerý jeho obsah je chráněn autorskými právy.
Žádný, na tomto webu uvedený materiál, nesmí být použit bez svolení Saluki klubu ČR.