Vyhledání psa

Jednoduše najděte psa registrovaného na tomto webu.

Zadejte prosím jméno nebo jeho část a stiskněte šipku pro vyhledání.

Jméno psa:

ČeskoMoravská Kynologická Unie

Saluka (Perský chrt)

Mazaný zajíc 2023

V neděli 26.3.23 proběhl další coursingový závod – Mazaný zajíc (CACT, V4, nominační), na jehož startu se sešlo celkem 17 saluk (10 psů/ 7 fen) a také řada zástupců členů klubu. Největšího úspěchu dosáhl KešiAkechi Yon Sunaarashi, který získal mezi psy 1. místo, CACT a s 336 body byl nejlépe hodnocenou saluki závodu.

Všem závodníkům gratulujeme!
Foto Dáša Keberlová

Zahájení coursingové sezony 2023

O víkendu 18.–19. března proběhl první závod české coursingové sezony – Jarní Kačice – CACT, nominační, bodovací závod CCC.
Na startu se sešlo celkem 11 saluk (7 psů, 4 feny) a nechyběli ani zástupci klubu. Nejlépe se z našich členů dařilo Aguš – Acadia Tawalla, která získala mezi fenami 1. místo, CACT a s 353 body byla také nejlépe hodnocenou saluki závodu.

Všem účastníkům srdečně gratulujeme.

Speciální výstava chrtů Pezinok

V sobotu 11. března proběhla na sousedním Slovensku Speciální výstava chrtů, na kterou zavítali také členi klubu. Vítězství ve třídách a čekatelství CAC získali mimo jiných i Everlasting Love Yrtep a Emilio Pucci z Tripu, kteří se tak domů vrátili s tituly Slovenských šampionů krásy!

Gratulujeme!

NITRADOG CARNIVAL CUP

Během třetího únorového víkendu proběhly mezinárodní výstavy NitraDog Carnival Cup – 3x CACIB show a v hojné účasti saluk bodovali také členi Saluki klubu.

Nejlépe se dařilo Freddie – Bulsara F. Century Mohabbat, která získala 3x CAJC, 3x Junior CACIB a 2x BOJ, ke kterému v pátek přidala také 3. místo v soutěži Junior Best in Group. Těmito víkendovými úspěchy si také vysloužila titul Junior šampion Slovenska.
Mezi dospěláky se nejlépe dařilo Agátce – Acadia Tawalla, která v pátek získala tituly CAC, CACIB a BOS, čímž během jednoho týdne doplnila svou sbírku o druhý šampionát. Je tedy zbrusu novou šampionkou Slovenska a Maďarska.

Všem účastníkům srdečně gratulujeme.

Smuteční záležitosti se slevou

Oznamujeme všem členům, že Saluki klub ČR uzavřel partnerskou dohodu s krematoriem pro zvířata KERBEROS. Členové klubu tak mají u firmy KERBEROS slevu 10% na všechny smuteční služby. Podmínky pro uplatnění slevy budou uvedeny v klubovém Zpravodaji nebo případně na dotaz na výbor klubu.

DG DogGear stálým partnerem Saluki klubu

Účastníci akcí pořádaných Saluki klubem se mohou vždy těšit na dárky od DG DogGear vše pro chrty. Děkujeme paní Renátě Mildner za dlouhodobou podporu a spolupráci.

Saluki - Základní informace o plemeni saluki. Přehled historie, standardu a zdraví. Kalendář - Podívejte se na úplný přehled akcí, které se chystají v nejbližší době.
Chovní psi a feny - Přehled chovných psů a fen. Šampióni - Seznam šampiónů chovaných mezi členy Saluki klubu.
Chovatelské stanice - Chovatelské stanice a chovatelé sdružení v Saluki klubu. Štěňata - Štěňata chovatelských stanic členů Saluki klubu.Všechna práva vyhrazena. Tento web a veškerý jeho obsah je chráněn autorskými právy.
Žádný, na tomto webu uvedený materiál, nesmí být použit bez svolení Saluki klubu ČR.