Vyhledání psa

Jednoduše najděte psa registrovaného na tomto webu.

Zadejte prosím jméno nebo jeho část a stiskněte šipku pro vyhledání.

Jméno psa:

ČeskoMoravská Kynologická Unie

Saluka (Perský chrt)

Mezinárodní coursing Adamov, CACIL, CACT, V4 CUP

O uplynulém víkendu se na sousedním Slovensku konal další mezinárodní coursingový závod. Saluki nastoupili na dránu v neděli 14.5.23 a všichni přítomní se přesvědčili, že aprílové počasí nás rádo doprovází i v máji.
Za vydatného deště si v MIX závodu (5 psů / 8 fen) pro tituly CACIL, CACT a Best of Breed doběhla Aida Lilhaya (530 b.)!

Všem účastníkům srdečně gratulujeme!

Středoevropská výstava chrtů a Klubová výstava KCHCH

Poslední dubnový víkend proběhly na Konopišti hned dvě chrtí výstavy. V sobotu 29.4. to byla Středoevropská výstava chrtů, kde saluki posuzoval Nicklas Eriksson (SWE, 51 přihlášených saluk), a v neděli 30.4. Klubová výstava chrtů KCHCH, kterou posuzovala rozhodčí Lena Persson (SWE, 43 saluk). Sobotní výstavu navíc doprovázelo divoké počasí a předvedení psů v podmáčených, bahnitých kruzích tak vyžadovalo značnou dávku odvahy. Avšak o co víc bylo bahna, o to větší pak byla radost z úspěchů.

Toho největšího se ze členů Saluki klubu dočkala Esmee z Gibesovy zahrádky, která pod vedením své majitelky a chovatelky v jedné osobě - Zdeňky Gibesové získala tituly Středoevropský vítěz 2023, Best of Breed, Best in Show II na sobotní akci a v neděli je doplnila o tituly Klubový vítěz KCHCH 2023, Best of Breed, Best in Show klubový vítěz fena a BEST IN SHOW!

Mezi mladými se ze členů klubu dařilo nejlépe krátkosrstému Willymu - Za’yyan Al’Hiram Al Asmaanii majitelky Hanky Kopecké, který v sobotu vyrazil teprve na svou druhou výstavu a získal od rozhodčího N. Erikssona tituly Středoevropský vítěz mladých 2023 a Best Junior!

Všem účastníkům srdečně gratulujeme!

Maribor 2023

O víkendu 21.-23.4.23 proběhl třídenní výstavní maraton Maribor (1x CAC, 2x CACIB). Úspěchů se dočkali sourozenci Giliath. Corvin Sirius si odnesl tituly nejlepší pes, 2x CACIB a 2x BOS. Jeho sestra Cirilla získala na páteční národní výstavě titul Best of Breed a Best in Group II, a dokončila tak slovinského šampiona!

Všem účastníkům srdečně gratulujeme!

Mistrovství Moravy 2023

V sobotu 23.4.2023 proběhl v HEIPARKu Tošovice další coursingový závod sezony – Mistrovství Moravy 2023 – CACT, nominační, bodovací. Na startu se sešlo 21 saluk a celá řada členů klubu.
Závod ovládlo sourozenecké duo Abbas a Aida Lilhaya, kteří si odnesli tituly CACT a Mistr Moravy!

Všem účastníkům srdečně gratulujeme.

NDS Zakrzow

O víkendu 15.-16.4. proběhly u polských sousedů národní výstavy Zakrzow. Oba dny si titul Best of Breed odnesl Corvin Sirius Giliath, zatímco jeho sestra Cirilla dorazila pouze na nedělní výstavu, kde získala titul BOS a dokončila tak polský šampionát.

Gratulujeme!

Mezinárodní výstava psů v Českých Budějovicích

Mezinárodní výstava psů v Českých Budějovicích byla úspěšná pro členku klubu Lasty – Everlasting Love Yrtep, která získala nejen ocenění CACIB, ale i BEST OF OPPOSITE SEX , a stala se tak novým šampionem ČMKU.
Gratulujeme

Velikonoční Špilberka 2023

O velikonočním víkendu proběhla na brněnském výstavišti národní výstava psů Špilberka. Ve výstavním kruhu se před rozhodčím Antonínem Mudrou (CZ) a za hojné účasti členů klubu prezentovalo celkem 24 saluk.
Z dospěláků se nejlépe dařilo zlatému klukovi Abbasovi – Abbas Lilhaya, který si odnesl titul Národní vítěz a Best of Breed, ke kterému v závěrečných soutěžích přidal BIG IV!
Agátka – Acadia Tawalla, Wilda – Anoush Century Mohabbat a Andulka – Anusheh Century Mohabbat se domů vrátili se zbrusu novými tituly Českých šampionů!
Ve třídě dorostu se představil Hadid z Gibesovy zahrádky, který si odnesl známku VN 1 a v závěrečných soutěžích zazářil ziskem 1. místa v soutěži o Nejlepší dorost!

Všem účastníkům srdečně gratulujeme!

Smuteční záležitosti se slevou

Oznamujeme všem členům, že Saluki klub ČR uzavřel partnerskou dohodu s krematoriem pro zvířata KERBEROS. Členové klubu tak mají u firmy KERBEROS slevu 10% na všechny smuteční služby. Podmínky pro uplatnění slevy budou uvedeny v klubovém Zpravodaji nebo případně na dotaz na výbor klubu.

DG DogGear stálým partnerem Saluki klubu

Účastníci akcí pořádaných Saluki klubem se mohou vždy těšit na dárky od DG DogGear vše pro chrty. Děkujeme paní Renátě Mildner za dlouhodobou podporu a spolupráci.

Saluki - Základní informace o plemeni saluki. Přehled historie, standardu a zdraví. Kalendář - Podívejte se na úplný přehled akcí, které se chystají v nejbližší době.
Chovní psi a feny - Přehled chovných psů a fen. Šampióni - Seznam šampiónů chovaných mezi členy Saluki klubu.
Chovatelské stanice - Chovatelské stanice a chovatelé sdružení v Saluki klubu. Štěňata - Štěňata chovatelských stanic členů Saluki klubu.Všechna práva vyhrazena. Tento web a veškerý jeho obsah je chráněn autorskými právy.
Žádný, na tomto webu uvedený materiál, nesmí být použit bez svolení Saluki klubu ČR.