Vyhledání psa

Jednoduše najděte psa registrovaného na tomto webu.

Zadejte prosím jméno nebo jeho část a stiskněte šipku pro vyhledání.

Jméno psa:

Klubové akce

Anketa

ČeskoMoravská Kynologická Unie

Saluka (Perský chrt)

Odkazy

COURSING Saluki klub ČR
DOKUMENTY Saluki klub ČR

PF 2024

Vážení členové Saluki klubu a příznivci plemene saluki,
rádi bychom Vám popřáli pevné zdraví, kopu štěstí a mnoho osobních úspěchů v novém roce 2024.

Jako ohlédnutí za rokem předcházejícím přinášíme výsledky soutěží TOP SALUKI.

V soutěži TOP SHOW Saluki se v roce 2023 umístilo 18 psů a 15 fen. V kategorii psů ovládl soutěž mladičký Kamayel Al Zahra (128 b.), který do první hodnocené juniorské kategorie vstoupil až na samotném sklonku roku a stihl ˝pouze˝ 4 výstavy. Svými úspěchy na prosincových Slovenských mezinárodních výstavách si však zajistil dostatečný bodový zisk a na poslední chvíli tak předběhl dosavadní lídry soutěže. Na druhém místě se umístil Caros z Tripu (113 b.) a na třetím jeho ˝stájový parťák“ Emilio Pucci z Tripu (100 b.). Ve fenách se vítězkou stala Jasmine Al Zahra (145,5 b.). Druhé místo obsadila Gloria Al Zahra (106,5 b.) a třetí Diya Fein Giliath (93 b.). Soutěž TOP Show se v loňském roce poprvé hodnotila podle nového systému bodování, který omezuje počet výstav započítaných do soutěže a přepočítává body dle obsazení výstav. Body dle starého hodnocení jsou pro zajímavost uvedeny v posledním sloupci výsledků.

Do soutěže TOP SPORT Saluki 2023 bylo započítáno 7 psů a 6 fen. Vítězem v kategorii psů se stal Jáša – A’Yassin Saloém‘s (119 b.), druhé místo obsadil Abbas Lilhaya (110 b.) a třetí Jazah’s T’aimu Jaff’ar Asmaanii (42 b.). Ve fenách zvítězila Aida Lilhaya (215 b.), druhé místo patří Aguš – Acadia Tawalla (139 b.) a třetí obsadila Ciel Besaba Giliath (51 b.).

Krása a výkon Saluki klubu je soutěž, která má vlastní systém bodování a započítávají se do ní výsledky pouze 2 klubových výstav a 2 klubových závodů v dané sezoně. Tedy, teoreticky vzato, nemají výsledky předchozích soutěží na její pořadí vliv. Přesto si oba výše zmínění ˝sportovci˝ - Jáša a Aida, odnášejí pro rok 2023 i tituly klubových šampionů pro Krásu a Výkon.

Kompletní výsledky soutěží naleznete pod následujícím odkazem: TOP Saluki 2023

Všem vítězům a zúčastněným srdečně gratulujeme!

Smuteční záležitosti se slevou

Oznamujeme všem členům, že Saluki klub ČR uzavřel partnerskou dohodu s krematoriem pro zvířata KERBEROS. Členové klubu tak mají u firmy KERBEROS slevu 10% na všechny smuteční služby. Podmínky pro uplatnění slevy budou uvedeny v klubovém Zpravodaji nebo případně na dotaz na výbor klubu.

DG DogGear stálým partnerem Saluki klubu

Účastníci akcí pořádaných Saluki klubem se mohou vždy těšit na dárky od DG DogGear vše pro chrty. Děkujeme paní Renátě Mildner za dlouhodobou podporu a spolupráci.

Saluki - Základní informace o plemeni saluki. Přehled historie, standardu a zdraví. Kalendář - Podívejte se na úplný přehled akcí, které se chystají v nejbližší době.
Chovní psi a feny - Přehled chovných psů a fen. Šampióni - Seznam šampiónů chovaných mezi členy Saluki klubu.
Chovatelské stanice - Chovatelské stanice a chovatelé sdružení v Saluki klubu. Štěňata - Štěňata chovatelských stanic členů Saluki klubu.Všechna práva vyhrazena. Tento web a veškerý jeho obsah je chráněn autorskými právy.
Žádný, na tomto webu uvedený materiál, nesmí být použit bez svolení Saluki klubu ČR.