Vyhledání psa

Jednoduše najděte psa registrovaného na tomto webu.

Zadejte prosím jméno nebo jeho část a stiskněte šipku pro vyhledání.

Jméno psa:

Klubové akce

Anketa

ČeskoMoravská Kynologická Unie

Saluka (Perský chrt)

Floracanis Olomouc

Dne 10. 9. se vůbec poprvé konala v Olomouci Mezinárodní výstava psů Floracanis a své úspěšné zástupce zde měl také Saluki klub. Titul BEST OF BREED získala z rukou irského rozhodčího Ralpha Dunna Gloria Al Zahra. Z řad veteránů zabodoval Arshan Dumont, který získal ocenění CACIB-V a Veteran BEST OF BREED. Tímto úspěchem zároveň splnil podmínky pro udělení titulu Český veterán šampion.
Gratulujeme

Klubová výstava Častolovice

Druhá Klubová výstava Saluki klubu se konala 3. 9. v areálu renesančního zámku Častolovice a nesla se v přátelském duchu. I přes to, že ze začátku bylo zataženo, postupně se oblačnost protrhala a přívětivé počasí nakonec pomohlo k tomu, aby se perští chrti předvedli v celé své kráse. Po úvodním slovu předsedy klubu Radima Němce a slavnostním přípitku se zhostila posouzení 35 saluk paní Blanka Horbatowska z Polska. Kromě individuálního posouzení v kruhu se na závěr výstavy konala i soutěž o Nejlepší pohyb, Nejlepší hlavu, Nejlepší pár psů a Nejlepší chovatelskou skupinu. Největší úspěchy zaznamenali následující zástupci plemene:

Gloria Al Zahra: BEST OF BREED
Corvin Sirius Giliath: Nejlepší pes, BEST OF OPPOSITE SEX
Acadia Tawalla: Nejlepší fena
Nasrin Aurora: JUNIOR BEST OF BREED
Baráa Sayah: VETERAN BEST OF BREED
Kadriya Al Zahra: Nejlepší štěně, Nejlepší pohyb
Za’yyan Al’Hiram Al Asmaanii: Nejlepší hlava
Nejlepší pár: Anoush Century Mohabbat + Dilafroze Yrtep
Nejlepší chovatelská skupina: Al Zahra

Velké poděkování patří sponzorům: Fitmin, DogGear, Timori, Marthy Design a Lucie Rohlíková.. Na stránkách společnosti Fitmin: www.fitmin.cz navíc při nákupu nad 890 Kč platí do 18. 9. 2023 15% sleva po zadání kódu SALUKI15.

Odkaz na fotogalerii Petry Lučné: Fotogalerie Častolovice

Smuteční záležitosti se slevou

Oznamujeme všem členům, že Saluki klub ČR uzavřel partnerskou dohodu s krematoriem pro zvířata KERBEROS. Členové klubu tak mají u firmy KERBEROS slevu 10% na všechny smuteční služby. Podmínky pro uplatnění slevy budou uvedeny v klubovém Zpravodaji nebo případně na dotaz na výbor klubu.

DG DogGear stálým partnerem Saluki klubu

Účastníci akcí pořádaných Saluki klubem se mohou vždy těšit na dárky od DG DogGear vše pro chrty. Děkujeme paní Renátě Mildner za dlouhodobou podporu a spolupráci.

Saluki - Základní informace o plemeni saluki. Přehled historie, standardu a zdraví. Kalendář - Podívejte se na úplný přehled akcí, které se chystají v nejbližší době.
Chovní psi a feny - Přehled chovných psů a fen. Šampióni - Seznam šampiónů chovaných mezi členy Saluki klubu.
Chovatelské stanice - Chovatelské stanice a chovatelé sdružení v Saluki klubu. Štěňata - Štěňata chovatelských stanic členů Saluki klubu.Všechna práva vyhrazena. Tento web a veškerý jeho obsah je chráněn autorskými právy.
Žádný, na tomto webu uvedený materiál, nesmí být použit bez svolení Saluki klubu ČR.