Vyhledání psa

Jednoduše najděte psa registrovaného na tomto webu.

Zadejte prosím jméno nebo jeho část a stiskněte šipku pro vyhledání.

Jméno psa:

Klubové akce

Anketa

ČeskoMoravská Kynologická Unie

Saluka (Perský chrt)

3x CACIB Nitra

Prodlouženého výstavního víkendu na Slovensku se zúčastnilo v plemeni saluki více než 90% českých majitelů, není tak divu, že vítězství titulu BEST OF BREED putovalo do Čech. Na prvních dvou výstavách bylo uděleno fence Dilafroze Yrtep, která si zároveň dokončila čekatelství INTERŠAMPIONA a stala se také Slovenským šampionem krásy!
Benissah z Tripu si dokončila čekatelství Junior šampiona Slovenska a Hunter Al Zahra si stihl v tomto jednom víkendu Junior šampiona Slovenska žačít i dokončit.

Mandát vedení klubu potvrzen

Po roce a půl se vracíme k volební valné hromadě Saluki klubu Česká republika. Z této valné hromady vzešlo nejen nové vedení klubu, ale také obvinění z nezákonnosti postupu a neregulérnosti voleb, neboť bývalé vedení klubu výsledky voleb nepřijalo. Bývalá předsedkyně V. Hradecká spolu s další členkou bývalého výkonného výboru klubu M. Pařízkovou podaly na Saluki klub soudní žalobu, která však byla usnesením soudu zamítnuta, čímž byla potvrzena jak regulérnost voleb, tak i mandát současného vedení klubu.

Saluki klub je GDPR Compliant

Saluki klub informuje subjekty údajů o podmínkách, za jakých jsou zpracovávány osobní údaje zde:
[ www.saluki.cz/?gdpr-26-05-2018 ]

Vítěz pro krásu a výkon

Přicházíme s další, doufáme, že pozitivní změnou! Klubový vítěz pro krásu a výkon, se již nebude počítat pouze z jedné výstavy a jednoho coursingu, ale ze dvou výstav a dvou coursingů. Důvodem změny bylo, aby soutěž byla zajímavější a aby se mohlo zúčastnit, co nejvíce pejsků. Podmínkou je účast, alespoň na jedné klubové výstavě a jednom coursingu pořádaným Saluki klubem v daný kalendářní rok. Pro tuto soutěž nemusíte nic posílat, všechno spočítáme za vás. Po uskutečnění všech klubových akcí budou vítězové zveřejněni na webu Saluki klubu a při nejbližší příležitosti předány ceny. Detailní pravidla a bodování obdrží členové klubu e-mailem.

Smuteční záležitosti se slevou

Oznamujeme všem členům, že Saluki klub ČR uzavřel partnerskou dohodu s krematoriem pro zvířata KERBEROS. Členové klubu tak mají u firmy KERBOROS slevu 10% na všechny smuteční služby. Podmínky pro uplatnění slevy budou uvedeny v klubovém Zpravodaji nebo případně na dotaz na výbor klubu.

Informace pro členy klubu

Číslo účtu u Komerční banky: 115-1589840217/0100 (platby v CZK)
IBAN pro platby v EUR: CZ4901000001155191140227
SWIFT code: KOMBCZPPXXX

Výše členských příspěvků: 400 Kč pro stávající členy, 450 Kč pro nové členy.

Případní zájemci o členství v klubu si mohou vyžádat přihlášku u sekretáře klubu na adrese petra.pudova@salukiklub.cz.

Omezená funkčnost webových stránek

S omluvou upozorňujeme návštěvníky tohoto webu, že vzhledem k technickým problémům mohou být některá data neúplná. Na odstranění závady pracujeme a zároveň průběžně aktualizujeme a doplňujeme chybějící údaje za uplynulá období.

Saluki - Základní informace o plemeni saluki. Přehled historie, standardu a zdraví. Kalendář - Podívejte se na úplný přehled akcí, které se chystají v nejbližší době.
Chovní psi a feny - Přehled chovných psů a fen. Šampióni - Seznam šampiónů chovaných mezi členy Saluki klubu.
Chovatelské stanice - Chovatelské stanice a chovatelé sdružení v Saluki klubu. Štěňata - Štěňata chovatelských stanic členů Saluki klubu.Všechna práva vyhrazena. Tento web a veškerý jeho obsah je chráněn autorskými právy.
Žádný, na tomto webu uvedený materiál, nesmí být použit bez svolení Saluki klubu ČR.