Vyhledání psa

Jednoduše najděte psa registrovaného na tomto webu.

Zadejte prosím jméno nebo jeho část a stiskněte šipku pro vyhledání.

Jméno psa:

ČeskoMoravská Kynologická Unie

Saluka (Perský chrt)

Futun Al Zahra coursingovým Mistrem ČR

Sluníčko občas vyslalo své paprsky, aby udržovalo optimální počasí pro coursingové Mistrovství ČR, které se konalo dne 21.10.2017 v Orlově u Příbrami. Titul Mistr ČR a CACT si odvezl Falco (Futun Al Zahra) majitelky Martiny Ryslerové. Falco zároveň splnil podmínky udělení Coursingového šampiona! Gratulujeme.

České saluky v Jelenie Goře

Jelenia Gora v Polsku se stala oblíbeným místem pro návštěvy výstav psů pro české vystavovatele. Dne 15.10.2017 na Nádodní výstavě psů získal tituly CWC, Nejlepší pes a BOB Gronk Al Zahra a tituly CWC, Nejlepší fena a BOS si odvezla Gloria Al Zahra. Gratulujeme.

Podzimní České Budějovice

Nejlepší chovatelskou skupinou nedělní Mezinárodní výstavy se staly saluki z chovatelské stanice
Al Zahra a stejně tak se jim dařilo i při posuzování v plemeni. Nejlepším veteránem byla Azhara Al Zahra, nejlepším psem se stal Guardian Al Zahra a nejlepší fenou a zároveň vítězem titulu BEST OF BREED byla oceněna Gloria Al Zahra, která navíc v závěrečných soutěžích obsadila 5.místo ve skupině X.

Saluki z Gibesovy zahrádky

Úspěšný víkend v polském Rybniku, kde se konala myslivecká a národní výstava, mají za sebou saluki z Gibesovy zahrádky, které se po oba dny umístily v soutěži o Nejlepší chovatelskou skupinu, první den na místě druhém a druhý den jim patřilo místo první. Dařilo se jim i v plemeni samotném a během víkendu zazářili s tímto oceněním:
Carthago z Gibesovy zahrádky - CWC, Nejlepší pes, BOS (sobota)
Connie z Gibesovy zahrádky - CWC, Nejlepší fena, BOS (neděle)

Informační dopis členům Saluki klubu

Členům Saluki klubu byl rozeslán e-mailem informační dopis. Pokud někdo z členů dopis nenašel ve svém mailboxu, nechť zkontroluje složku SPAM apod. Pokud dopis přesto neobjeví, nechť zažádá o opětovné poslání na adrese dana.vaclavikova@salukiklub.cz.

Smuteční záležitosti se slevou

Oznamujeme všem členům, že Saluki klub ČR uzavřel partnerskou dohodu s krematoriem pro zvířata KERBEROS. Členové klubu tak mají u firmy KERBOROS slevu 10% na všechny smuteční služby. Podmínky pro uplatnění slevy budou uvedeny v klubovém Zpravodaji nebo případně na dotaz na výbor klubu.

Přihláška do Saluki klubu

Případní zájemci o členství v klubu si mohou vyžádat přihlášku u sekretáře klubu na adrese petra.pudova@salukiklub.cz.

Omezená funkčnost webových stránek

S omluvou upozorňujeme návštěvníky tohoto webu, že vzhledem k technickým problémům mohou být některá data neúplná. Na odstranění závady pracujeme a zároveň průběžně aktualizujeme a doplňujeme chybějící údaje za uplynulá období.

Saluki - Základní informace o plemeni saluki. Přehled historie, standardu a zdraví. Kalendář - Podívejte se na úplný přehled akcí, které se chystají v nejbližší době.
Chovní psi a feny - Přehled chovných psů a fen. Šampióni - Seznam šampiónů chovaných mezi členy Saluki klubu.
Chovatelské stanice - Chovatelské stanice a chovatelé sdružení v Saluki klubu. Štěňata - Štěňata chovatelských stanic členů Saluki klubu.Všechna práva vyhrazena. Tento web a veškerý jeho obsah je chráněn autorskými právy.
Žádný, na tomto webu uvedený materiál, nesmí být použit bez svolení Saluki klubu ČR.