Vyhledání psa

Jednoduše najděte psa registrovaného na tomto webu.

Zadejte prosím jméno nebo jeho část a stiskněte šipku pro vyhledání.

Jméno psa:

ČeskoMoravská Kynologická Unie

Saluka (Perský chrt)

Mandát vedení klubu potvrzen

Po roce a půl se vracíme k volební valné hromadě Saluki klubu Česká republika. Z této valné hromady vzešlo nejen nové vedení klubu, ale také obvinění z nezákonnosti postupu a neregulérnosti voleb, neboť bývalé vedení klubu výsledky voleb nepřijalo. Bývalá předsedkyně V. Hradecká spolu s další členkou bývalého výkonného výboru klubu M. Pařízkovou podaly na Saluki klub soudní žalobu, která však byla usnesením soudu zamítnuta, čímž byla potvrzena jak regulérnost voleb, tak i mandát současného vedení klubu.

Vzpomínáme na Irene Claesen

S úctou a láskou vzpomínáme na milou malou dámu, která byla se svými salukami po několik let součástí Saluki klubu ČR jako jeho oblíbená členka. Na klubových výstavách a na mnoha dalších výstavách v ČR předváděla zejména psa El EBONY d'Alfabia, který byl potom použit k chovu v české chovatelské stanici. Zapsala se tak nejen do historie Saluki klubu, ale především do srdcí všech, kteří ji znali.

Duo CACIB Nitra

Na dvoudenní mezinárodní výstavě Duo CACIB v Nitře slavil dne 8.4.2018 úspěch Gronk Al Zahra, který získal V1, CAC, CACIB a BOS, zatímco sourozenci Bentley a Benissah z Tripu si po oba dva dny odvezli CAJC. Bentley se tak vracel z Nitry jako nový Slovenský junior šampion. Pozadu nezůstala ani Aanisah z Tripu, která splnila podmínky pro udělení titulu Slovenský šampion. Gratulujeme.

NVP Ostrava

Krásné počasí doprovázelo nedělní výstavu v Ostravě, kde nejvíce zazářil Carthago z Gibesovy zahrádky, který byl oceněn rozhodčím A. Mudrou tituly CAC, Národní vítěz, BOB. V závěrečných soutěžích to dotáhl až k BEST IN GROUP a BEST OF DAY !!!
Ve fenách zvítězila ruská fenka Viva La Dioskury S Berega Turi, která tak v ČR získala svého prvního Národního vítěze a titul BOS a zároveň se stala Českým šampionem!
Nejlepším mladým v plemeni se stal Hunter Al Zahra.
Connie z Gibesovy zahrádky splnila podmínky pro udělení Českého šampiona. Všem majitelům gratulujeme!

Garda Winner 2018

Gloria Al Zahra vyrazila dobýt další výstavní území, a to do Itálie a stala se tak zároveň i první českou salukou v historii, která si započala Italský šampionát krásy. Po oba dny na mezinárodních výstavách vyhrála první místo s tituly CAC, CACIB, BOB a první den byla navíc oceněna i titulem BEST IN GROUP !!!

Užhorod, Ukrajina

České saluki neznají hrajice.., dalším důkazem byly tři ukrajinské výstavy, kde se setkaly dvě saluki a obě českého chovu - Gloria Al Zahra a Dilafroze Yrtep. Při tomto maratonu se oběma fenkám podařilo rozšířit seznam svých titulů o Ukrajinského šampiona ! Gloria Al Zahra, navíc na všech všech třech výstavách obdržela titul BEST OF BREED, 1x vyhrála BIG 2 a 2x se stala vítězem skupiny chrtů - BEST IN GROUP!

Jarní Jelenia Góra

Jelenia Góra je jedna z nejnavštěvovanějších výstav českými vystavovateli. Po dlouhých letech místních polských rozhodčích, zavítal posoudit chrty český rozhodčí, který sám odchoval vrh saluk a dlouhá léta rozšiřoval své obzory v Austrálii, pan Tomáš Kučera (CHS Top Coach). O to více nás mohou těšit ocenění, které získali čeští reprezentanti:

  • Gloria Al Zahra - Nejlepší fena, BEST OF BREED
  • Gronk Al Zahra - Nejlepší pes, BOS
  • Bentley z Tripu - Vítěz mladých, Junior BOB

Coursing Mistrovství ČR

Všichni zájemci jsou srdečně zváni na mezinárodní coursingový závod Mistrovství ČR, který se bude konat dne 28.4.2018 ve stylovém prostředí dostihového závodiště Pardubice. Jedná se o závod CACT, CACIL, bodovací, nominační, mistrovský, pořádaný Saluki klubem ČR pod nazvem Pardubický střapec. Podrobnější informace naleznete na webu coursingu:
[ coursing.salukiklub.cz ]

Smuteční záležitosti se slevou

Oznamujeme všem členům, že Saluki klub ČR uzavřel partnerskou dohodu s krematoriem pro zvířata KERBEROS. Členové klubu tak mají u firmy KERBOROS slevu 10% na všechny smuteční služby. Podmínky pro uplatnění slevy budou uvedeny v klubovém Zpravodaji nebo případně na dotaz na výbor klubu.

Informace pro členy klubu

Číslo účtu u Komerční banky: 115-1589840217/0100 (platby v CZK)
IBAN pro platby v EUR: CZ4901000001155191140227
SWIFT code: KOMBCZPPXXX

Výše členských příspěvků: 400 Kč pro stávající členy, 450 Kč pro nové členy.

Případní zájemci o členství v klubu si mohou vyžádat přihlášku u sekretáře klubu na adrese petra.pudova@salukiklub.cz.

Omezená funkčnost webových stránek

S omluvou upozorňujeme návštěvníky tohoto webu, že vzhledem k technickým problémům mohou být některá data neúplná. Na odstranění závady pracujeme a zároveň průběžně aktualizujeme a doplňujeme chybějící údaje za uplynulá období.

Saluki - Základní informace o plemeni saluki. Přehled historie, standardu a zdraví. Kalendář - Podívejte se na úplný přehled akcí, které se chystají v nejbližší době.
Chovní psi a feny - Přehled chovných psů a fen. Šampióni - Seznam šampiónů chovaných mezi členy Saluki klubu.
Chovatelské stanice - Chovatelské stanice a chovatelé sdružení v Saluki klubu. Štěňata - Štěňata chovatelských stanic členů Saluki klubu.Všechna práva vyhrazena. Tento web a veškerý jeho obsah je chráněn autorskými právy.
Žádný, na tomto webu uvedený materiál, nesmí být použit bez svolení Saluki klubu ČR.