Vyhledání psa

Jednoduše najděte psa registrovaného na tomto webu.

Zadejte prosím jméno nebo jeho část a stiskněte šipku pro vyhledání.

Jméno psa:

Klubové akce

Anketa

ČeskoMoravská Kynologická Unie

Saluka (Perský chrt)

Coursing Mistrovství ČR

Všichni zájemci jsou srdečně zváni na mezinárodní coursingový závod Mistrovství ČR, který se bude konat dne 28.4.2018 ve stylovém prostředí dostihového závodiště Pardubice. Jedná se o závod CACT, CACIL, bodovací, nominační, mistrovský, pořádaný Saluki klubem ČR pod nazvem Pardubický střapec. Podrobnější informace naleznete na webu coursingu:
[ coursing.salukiklub.cz ]

Calypso Yrtep je Polský šampion

Calypso Yrtep si na Mezinárodní výstavě psů v polské Zielone Gore vyběhala titul Polský šampion. Gratulujeme majitelce Karolíně Fränkelové!

CACIB Graz

Rakouský Graz přivítal první březnový víkend docela početnou skupinu vystavovatelů z České republiky. Na Mezinárodní výstavě psů dne 3.3.2018 slavila významný úspěch Benissah z Tripu, která ze třídy mladých dosáhla až na titul BOB a v závěrečných soutěžích potom završila svůj úspěšný výstavní den jak ve skupině 10, tak ve skupině mladých chrtů, a to umístěním vždy na 2. místě.

Skvěle reprezentovaly Saluki klub i další fenky:
Basheera z Tripu – V2
Viva La Dioskury S Berega Turi – V2, res. CAC
AANISAH z Tripu – V1, CAC, res. CACIB, která tak splnila podmínky pro udělení titulu Rakouský šampion!
Gratulujeme!

Šampión šampiónov SR 2017

Prestižní výstava Šampion šampionů Slovenské republiky, známá také jako Victory Show, se konala dne 17.2.2018 v Bratislavě. Výstavním kruhem si ladně proplula pro titul Vitory Winner Dilafroze Yrtep a v závěrečném kruhu potom svůj úspěch završila umístěním ve skupině X na 3. místě. Gratulujeme.
foto (c)Roman Némesszeghy

Smuteční záležitosti se slevou

Oznamujeme všem členům, že Saluki klub ČR uzavřel partnerskou dohodu s krematoriem pro zvířata KERBEROS. Členové klubu tak mají u firmy KERBOROS slevu 10% na všechny smuteční služby. Podmínky pro uplatnění slevy budou uvedeny v klubovém Zpravodaji nebo případně na dotaz na výbor klubu.

Informace pro členy klubu

Číslo účtu u Komerční banky: 115-1589840217/0100 (platby v CZK)
IBAN pro platby v EUR: CZ4901000001155191140227
SWIFT code: KOMBCZPPXXX

Výše členských příspěvků: 400 Kč pro stávající členy, 450 Kč pro nové členy.

Případní zájemci o členství v klubu si mohou vyžádat přihlášku u sekretáře klubu na adrese petra.pudova@salukiklub.cz.

Omezená funkčnost webových stránek

S omluvou upozorňujeme návštěvníky tohoto webu, že vzhledem k technickým problémům mohou být některá data neúplná. Na odstranění závady pracujeme a zároveň průběžně aktualizujeme a doplňujeme chybějící údaje za uplynulá období.

Saluki - Základní informace o plemeni saluki. Přehled historie, standardu a zdraví. Kalendář - Podívejte se na úplný přehled akcí, které se chystají v nejbližší době.
Chovní psi a feny - Přehled chovných psů a fen. Šampióni - Seznam šampiónů chovaných mezi členy Saluki klubu.
Chovatelské stanice - Chovatelské stanice a chovatelé sdružení v Saluki klubu. Štěňata - Štěňata chovatelských stanic členů Saluki klubu.Všechna práva vyhrazena. Tento web a veškerý jeho obsah je chráněn autorskými právy.
Žádný, na tomto webu uvedený materiál, nesmí být použit bez svolení Saluki klubu ČR.