Vyhledání psa

Jednoduše najděte psa registrovaného na tomto webu.

Zadejte prosím jméno nebo jeho část a stiskněte šipku pro vyhledání.

Jméno psa:

ČeskoMoravská Kynologická Unie

Saluka (Perský chrt)

Mezinárodní výstava Katowice

Carthago z Gibesovy zahrádky oslavil své 3. narozeniny dne na Mezinárodní výstavě psů v polských Katovicích. Tato výstava se pro něj stala velmi úspěšnou, neboť si domů odvezl tituly CACIB a BEST OF BREED. Gratulujeme.

Speciální výstava chrtů

Pořadatelem letošní Speciální výstavy chrtů je Afgán-klub CZ a konat se bude na Konopišti 25.5.2019.
První uzávěrka přihlášek je 26.3.2019. Saluki bude posuzovat německý rozhodčí Olaf Knauber.

DUO CACIB Brno

Největší výstava v ČR, pořádaná přímo nejvyšší organizací - Českomoravskou kynologickou unií, proběhla ve dnech 2.-3.února pod známým názvem DUO CACIB, jež zahrnuje 2 mezinárodní výstavy v jednom víkendu. Saluki tento víkend posuzovali rozhodčí z Irska. Manželé Marion a Tim Finney přilákali hezký počet účastníků, na první den bylo přihlášeno 31 saluk, na den druhý 25.

Při sobotní výstavě za posuzování Tima Finneyho se do finální konkurence o titul BEST OF BREED probojovali tři jedinci - a všichni tři členové Saluki klubu! Hunter Al Zahra s tituly CAC, CACIB získal ocenění BEST OF BREED, Calypso Yrtep, která se na tento víkend ze třídy veteránů přesunula mezi mladé šampiony a s tituly CAC, CACIB, BOS si zároveň dokončila čekatelství Českého Grand šampiona! Bahaador al-Quadar se stal Nejlepším veteránem a taktéž dokončil svůj šampionát - Český veterán šampion!
Nedělní výstava za posuzování Marion Finney byla velmi úspěšná pro dalšího člena Saluki klubu, jímž byl Arshan Dumont, který byl oceněn nejen tituly CAC, CACIB, ale také přidal titul BOS!
Všem zúčastněným gratulujeme!

Darsamín Yrtep

se vydala poznávat nové kraje, konkrétně na Ukrajinu. Výstava byla příjemně zorganizována, ubytovaní i jídlo pohostilo své nové návštěvníky bravurně a nad očekávání. A výsledky obou mezinárodních výstav skvěle doplnily již tak vydařený výlet. Darsamín Yrtep tak jela zpět domů jako držitelka nového šampionátu - Šampion Ukrajiny se získanými tituly 2x CAC, 2x CACIB, 2x BOB, 2x res.BEST IN GROUP! Gratulujeme!

3x NITRA DOG

Prodloužený výstavní víkend v Nitře ve dnech 25. 1.-27. 1. 2019 byl velmi úspěšný pro mnoho členů Saluki klubu. Důkazem toho je fakt, že titul BEST OF BREED putoval všechny 3 dny českým vystavovatelům.
Hned první den zazářila Harmony Al Zahra, která získala titul CACIB, přidala i BEST OF BREED a ve svých 19 měsících ovládla i FCI skupinu X. Už tak úspěšný den zakončila v závěrečném kruhu oceněním BEST IN SHOW 2!
V pátek byla úspěšná i Benissah z Tripu, která ovládla svoji třídu, a dokončila tak slovenského šampiona. Na svůj úspěch z pátku navázala i v sobotu, kdy získala ocenění CACIB a BEST OF BREED!
V neděli titul CACIB a BEST OF BREED získala opět Harmony Al Zahra, která znovu zabodovala i v závěrečných soutěžích a tentokrát se umístila na 2. místě v FCI skupině X.
V neděli byl titulem CACIB z řad psů oceněn Guardian Al Zahra, který byl také zvolen jako BOS k Harmony Al Zahra.
Všechny 3 dny byla úspěšná ve třídě štěňat Camomilla Z Tripu, která oceněním 3xVelmi nadějná 1 získala svůj první šampionát – slovenského šampiona štěňat.
Třídu veteránek všechny 3 dny vyhrála Calypso Yrtep, a stala se tak novým Veterán šampionem Slovenska!
Jedinci chovatelské stanice Al Zahra si navíc připsali další úspěch, když v sobotu vyhráli BEST IN SHOW chovatelských skupin.
Všem moc gratulujeme.

supergranule.cz partnerem Saluki klubu

Saluki klub ČR se dohodl na spolupráci s dalším významným partnerem. Krmivo od supergranule.cz již doprovází a bude doprovázet akce pořádané Saluki klubem.

DG DogGear stálým partnerem Saluki klubu

Účastníci akcí pořádaných Saluki klubem se mohou vždy těšit na dárky od DG DogGear vše pro chrty. Děkujeme paní Renátě Mildner za dlouhodobou podporu a spolupráci.

Smuteční záležitosti se slevou

Oznamujeme všem členům, že Saluki klub ČR uzavřel partnerskou dohodu s krematoriem pro zvířata KERBEROS. Členové klubu tak mají u firmy KERBEROS slevu 10% na všechny smuteční služby. Podmínky pro uplatnění slevy budou uvedeny v klubovém Zpravodaji nebo případně na dotaz na výbor klubu.

Informace pro členy klubu

Číslo účtu u Komerční banky: 115-1589840217/0100 (platby v CZK)
variabilní symbol: rok, na který je placen členský příspěvek
IBAN pro platby v EUR: CZ4901000001155191140227
SWIFT code: KOMBCZPPXXX

Výše členských příspěvků: 400 Kč pro stávající členy, 450 Kč pro nové členy.

Případní zájemci o členství v klubu si mohou vyžádat přihlášku u sekretáře klubu na adrese petra.pudova@salukiklub.cz.

Omezená funkčnost webových stránek

S omluvou upozorňujeme návštěvníky tohoto webu, že vzhledem k technickým problémům mohou být některá data neúplná. Na odstranění závady pracujeme a zároveň průběžně aktualizujeme a doplňujeme chybějící údaje za uplynulá období.

Saluki - Základní informace o plemeni saluki. Přehled historie, standardu a zdraví. Kalendář - Podívejte se na úplný přehled akcí, které se chystají v nejbližší době.
Chovní psi a feny - Přehled chovných psů a fen. Šampióni - Seznam šampiónů chovaných mezi členy Saluki klubu.
Chovatelské stanice - Chovatelské stanice a chovatelé sdružení v Saluki klubu. Štěňata - Štěňata chovatelských stanic členů Saluki klubu.Všechna práva vyhrazena. Tento web a veškerý jeho obsah je chráněn autorskými právy.
Žádný, na tomto webu uvedený materiál, nesmí být použit bez svolení Saluki klubu ČR.