Vyhledání psa

Jednoduše najděte psa registrovaného na tomto webu.

Zadejte prosím jméno nebo jeho část a stiskněte šipku pro vyhledání.

Jméno psa:

Klubové akce

Anketa

ČeskoMoravská Kynologická Unie

Saluka (Perský chrt)

NITRA DOG CUP 10.2.2018

Na Mezinárodní výstavě psů NITRA DOG CUP na Slovensku patřila významná ocenění salukám majitelů ze Saluki klubu Česká republika:
Almas Avatar Pinc - CAC, CACIB, BOB
Viva La Dioskury S Berega Turi - CAC, CACIB, BOS
Davu Jumanji L´Ebony - CAJC
Basheera z Tripu - CAJC

DUO CACIB BRNO 3.2.2018

O víkendu 3-4.2.2018 se na brněnském výstavišti konala největší česká výstava DUO CACIB Brno. Počty saluk byly v oba dny opravdu vysoké. V sobotu posuzoval pan György Tesics z Maďarska 38 saluk. Titul BOB si odnesl belgický pes Oman Ter Dolen a BOS česká fena Casiah al-Quadar. Čveřici „Best of“ doplňovala za mladé Benissah z Tripu a za veterány Azhara Al Zahra. Benissah kromě CAJC a BOJ získala dále v závěrečných soutěžích JBIG a ve finále JBIS3. Zara si vyběhala titul Veteran BIS.

DUO CACIB BRNO 4.2.2018

V neděli posuzoval pan Kurt Summer z Rakouska 34 přihlášených saluk. Oman Ter Dolen získal titul BOS a nejlepším jedincem v plemeni BOB se stala teprve 12ti měsíční Benissah Z Tripu, která se i stala nejúspěšnější salukou tohoto výstavního víkendu, když si oba dny odnesla tituly CAJC a BOJ a po sobotní úspěchu v závěrečném kruhu přidala v neděli BIG 4! Úspěchem se může pochlubit také Darsamín Yrtep, která získala ocenění CAC, CACIB.

Noví šampioni

Během tohoto víkendu byl dokončen nevídaně vysoký počet šampionátů. Není bez zajímavosti, že všichni noví šampioni jsou barvy černé se znaky. Podmínky pro udělení českého šampiona splnili:
Psi: Futun Al Zahra, Guardian Al Zahra
Feny: Aanisah Z Tripu, Darsamín Yrtep, Gloria Al Zahra

Grand šampion Casiah

Pro Casiah al-Quadar byla dvoudenní výstava DUO CACIB Brno úspěšným tažením za získáním titulu Český Grand šampion. Podmínky pro udělení titulu završila získáním ocenění - v sobotu V1, CAC, CACIB, BOS a v neděli V1, CAC, res. CACIB ve třídě šampionů.

TOP SALUKI 2017 Saluki klubu ČR

TOP SHOW SALUKI a TOP SPORT SALUKI Saluki klubu ČR již nejsou žádným tajemstvím. Vyhlášení proběhlo dne 27.1.2018 na členské schůzi a krásné skleněné trofeje získali:
TOP SPORT Saluki – PES/MALE: Anis Avatar Pinc
TOP SPORT Saluki – FENA/FEMALE: Daniya Al Naqawa
TOP SHOW Saluki – PES/MALE: Elamir Adiddas
TOP SHOW Saluki – FENA/FEMALE: Gloria Al Zahra

Dostihoví a coursingoví vítězové 2017

Dne 20.1.2017 byly v prostorách Top Hotelu Praha předávány ceny nejlepším dosihovým a coursingovým psům uplynulé sezony 2017. Coursingovými vítězi za plemeno saluki se stali Futun Al Zahra a Daniya Al Naqawa.
Dostihovým vítězem v kategorii senior se stal Ahlam Sayah.

Smuteční záležitosti se slevou

Oznamujeme všem členům, že Saluki klub ČR uzavřel partnerskou dohodu s krematoriem pro zvířata KERBEROS. Členové klubu tak mají u firmy KERBOROS slevu 10% na všechny smuteční služby. Podmínky pro uplatnění slevy budou uvedeny v klubovém Zpravodaji nebo případně na dotaz na výbor klubu.

Přihláška do Saluki klubu

Případní zájemci o členství v klubu si mohou vyžádat přihlášku u sekretáře klubu na adrese petra.pudova@salukiklub.cz.

Omezená funkčnost webových stránek

S omluvou upozorňujeme návštěvníky tohoto webu, že vzhledem k technickým problémům mohou být některá data neúplná. Na odstranění závady pracujeme a zároveň průběžně aktualizujeme a doplňujeme chybějící údaje za uplynulá období.

Saluki - Základní informace o plemeni saluki. Přehled historie, standardu a zdraví. Kalendář - Podívejte se na úplný přehled akcí, které se chystají v nejbližší době.
Chovní psi a feny - Přehled chovných psů a fen. Šampióni - Seznam šampiónů chovaných mezi členy Saluki klubu.
Chovatelské stanice - Chovatelské stanice a chovatelé sdružení v Saluki klubu. Štěňata - Štěňata chovatelských stanic členů Saluki klubu.Všechna práva vyhrazena. Tento web a veškerý jeho obsah je chráněn autorskými právy.
Žádný, na tomto webu uvedený materiál, nesmí být použit bez svolení Saluki klubu ČR.