Vyhledání psa

Jednoduše najděte psa registrovaného na tomto webu.

Zadejte prosím jméno nebo jeho část a stiskněte šipku pro vyhledání.

Jméno psa:

ČeskoMoravská Kynologická Unie

Saluka (Perský chrt)

Mladá Boleslav

Národní výstava psů byla úspěšnou pro 12 měsíční fenku Hatima Al Zahra, která krom vítězství ve třídě mladých fen byla oceněna tituly Nejlepší mladý a BEST OF BREED. V závěrečných soutěžích se probojovala na pozici BEST IN GROUP 2! Gratulujeme majitelům!

Saluki Z Tripu zanechaly stopu úspěchu v Lisabonu

Aanisah a Benissah Z Tripu pokračují v úspěšné reprezentaci po jižní Evropě!
13. a 14.7. se zúčastnily velmi známé dvoudenní večerní výstavy v portugalském hlavním městě Lisabonu. Posuzovali páni rozhodčí z Itálie Ferdinando Asnaghi a z Portugalska Pedro Rufino.
Benissah získala oba dny titul Nejlepšího mladého společně s 2x CAJC, CQ a Crufts kvalifikací pro rok 2019. Aanisah první den vyhrála svou třídu a získala tituly res. CAC a res. CACIB. Druhý den opět vyhrála třídu a přidala ještě tituly CAC, CACIB, CQ a BOS. Tímto splnila podmínky pro udělení titulu INTERŠAMPION!!! Benissah tímto ukončila svou výstavní kariéru ve třídě mladých a přidala si na konto dalšího junior šampiona, tentokrát Iberijského.

Nový Slovenský šampion

Další úspěšnou štací pro Glorii Al Zahra byl víkend ve Velké Idě na Slovensku, kde ji oba dny na mezinárodních výstavách udělili zahraniční rozhodčí titul BEST OF BREED, na nedělní výstavě navíc BEST IN GROUP 2. Gloria si tak může vystavit ke svým oceněním další šampionátový diplom - Slovenský šampion krásy. Gratulujeme!

Mandát vedení klubu potvrzen

Po roce a půl se vracíme k volební valné hromadě Saluki klubu Česká republika. Z této valné hromady vzešlo nejen nové vedení klubu, ale také obvinění z nezákonnosti postupu a neregulérnosti voleb, neboť bývalé vedení klubu výsledky voleb nepřijalo. Bývalá předsedkyně V. Hradecká spolu s další členkou bývalého výkonného výboru klubu M. Pařízkovou podaly na Saluki klub soudní žalobu, která však byla usnesením soudu zamítnuta, čímž byla potvrzena jak regulérnost voleb, tak i mandát současného vedení klubu.

Saluki klub je GDPR Compliant

Saluki klub informuje subjekty údajů o podmínkách, za jakých jsou zpracovávány osobní údaje zde:
[ www.saluki.cz/?gdpr-26-05-2018 ]

Vítěz pro krásu a výkon

Přicházíme s další, doufáme, že pozitivní změnou! Klubový vítěz pro krásu a výkon, se již nebude počítat pouze z jedné výstavy a jednoho coursingu, ale ze dvou výstav a dvou coursingů. Důvodem změny bylo, aby soutěž byla zajímavější a aby se mohlo zúčastnit, co nejvíce pejsků. Podmínkou je účast, alespoň na jedné klubové výstavě a jednom coursingu pořádaným Saluki klubem v daný kalendářní rok. Pro tuto soutěž nemusíte nic posílat, všechno spočítáme za vás. Po uskutečnění všech klubových akcí budou vítězové zveřejněni na webu Saluki klubu a při nejbližší příležitosti předány ceny. Detailní pravidla a bodování obdrží členové klubu e-mailem.

Smuteční záležitosti se slevou

Oznamujeme všem členům, že Saluki klub ČR uzavřel partnerskou dohodu s krematoriem pro zvířata KERBEROS. Členové klubu tak mají u firmy KERBOROS slevu 10% na všechny smuteční služby. Podmínky pro uplatnění slevy budou uvedeny v klubovém Zpravodaji nebo případně na dotaz na výbor klubu.

Informace pro členy klubu

Číslo účtu u Komerční banky: 115-1589840217/0100 (platby v CZK)
IBAN pro platby v EUR: CZ4901000001155191140227
SWIFT code: KOMBCZPPXXX

Výše členských příspěvků: 400 Kč pro stávající členy, 450 Kč pro nové členy.

Případní zájemci o členství v klubu si mohou vyžádat přihlášku u sekretáře klubu na adrese petra.pudova@salukiklub.cz.

Omezená funkčnost webových stránek

S omluvou upozorňujeme návštěvníky tohoto webu, že vzhledem k technickým problémům mohou být některá data neúplná. Na odstranění závady pracujeme a zároveň průběžně aktualizujeme a doplňujeme chybějící údaje za uplynulá období.

Saluki - Základní informace o plemeni saluki. Přehled historie, standardu a zdraví. Kalendář - Podívejte se na úplný přehled akcí, které se chystají v nejbližší době.
Chovní psi a feny - Přehled chovných psů a fen. Šampióni - Seznam šampiónů chovaných mezi členy Saluki klubu.
Chovatelské stanice - Chovatelské stanice a chovatelé sdružení v Saluki klubu. Štěňata - Štěňata chovatelských stanic členů Saluki klubu.Všechna práva vyhrazena. Tento web a veškerý jeho obsah je chráněn autorskými právy.
Žádný, na tomto webu uvedený materiál, nesmí být použit bez svolení Saluki klubu ČR.