Vyhledání psa

Jednoduše najděte psa registrovaného na tomto webu.

Zadejte prosím jméno nebo jeho část a stiskněte šipku pro vyhledání.

Jméno psa:

Klubové akce

Anketa

ČeskoMoravská Kynologická Unie

Saluka (Perský chrt)

zářijové KLUBOVÉ VÝSTAVY SALUKI KLUBU

Poslední veřejnou akcí Saluki klubu ČR letošního roku byl víkend 15.-16.9.2018 provázený dvěmi klubovými výstavami. Prosluněný víkend v prostředí krásné zátoky a skal na slapské Živohošti zahájilo překrásné vystoupení jezdkyň s bílými koňmi "Dámy v sedle" včetně pánského doprovodu se salukami. Následně byla oslavena výroční výstava přípitkem a překrásným a chutným dortem, který opět připravila členka Saluki klubu Magda Machová.
Saluki klub věnoval jako pozornost všem přihlášeným účastníkům speciální dárečky v podobě tašky a ručníčku s logem klubu. Nebyl však jediným, kdo zúčastněné majitele a jejich saluki obdaroval. Na této akci se podílela celá řada sponzorů, kteří věnovali hodnotné a kvalitní produkty, které obohatily nejen pejsky, ale celkovou úroveň této akce. Za velkou podporu velmi děkujeme společnostem:
DG DogGear - kompletní a velmi kvalitní vybavení speciálně pro chrty, od obojků, oblečků, přes závodní vybavení až po pelíšky.
supergranule.cz - internetový obchod specializovaný na prodej profesionálních krmiv pro psy s výběrem nejkvalitnějších značek
NATURECA - zdravé a chutné přírodní pamlsky bez barviv a chemických přísad, speciální zátěžová vodítka a obojky ruční výroby
Ecopets - přírodní produkty pro pejsky i majitele vyráběné pomocí darů přírody

15.9.2018

Sobotní výroční Klubovou výstavu se zadáváním titulu Klubový vítěz 2018 posuzoval pan Dr. Goran Bodegard ze Švédska, který ohromil závěrečnou řečí na adresu Saluki klubu a kvality našich saluk, datailní reportáž vám přineseme v novém čísle klubového Zpravodaje.

 • Klubový vítěz mladých 2018 (pes) a Nejlepší opačného pohlaví (BOS) - Hunter Al Zahra

 • Klubový vítěz mladých 2018 (fena) - Harmony Al Zahra

 • Klubový vítěz 2018 (pes) - Dastageer Arsinoé al-Quadar

 • Klubový vítěz 2018 (fena) - Gloria Al Zahra

 • Nejlepší mladý (BOJ) - Hunter Al Zahra
  Nejlepší veterán (BOV) - Calypso Yrtep
  Nejlepší v plemeni (BOB) - Gloria Al Zahra
  Nejlepší pár - Dastageer Arsinoé al-Quadar & Durriyya Arsinoé al-Quadar
  Nejlepší chovatelská skupina - Al Zahra
  Nejlepší hlava v plemeni - Afire Bey z Tripu
  Nejlepší pohyb v plemeni - Gloria Al Zahra

  16.9.2018

  Nedělní Klubovou výstavu posuzoval další vážený specialista na chrty, jímž byla milá paní rozhodčí Nenne Runsten ze Švédska.

  Nejlepší mladý (BOJ) - Hadisse Al Zahra
  Nejlepší veterán (BOV) - Calypso Yrtep
  Nejlepší v plemeni (BOB) - Gloria Al Zahra
  Nejlepší opačného pohlaví (BOS) - Guardian Al Zahra
  Nejlepší hlava v plemeni - Hadisse Al Zahra
  Nejlepší pohyb v plemeni - Gloria Al Zahra

  Gold Rabbit Trophy 2018

  Saluki klub pořádal další coursingový závod a již podruhé v letošním roce závod typu CACIL, CACT a bodovací. Opět se tento druhý v pořadí závod daného roku konal na úžasném místě Farmy Dvorec blízko Plzně. Bohužel tři salučí slečny nakonec nenastoupily, takže v plemeni saluki se zbylý počet 12 saluk běžel pod bodováním mix.
  Zdá se, že toto místo velmi svědčí psům majitelů Ulyany Sundokové a Kamile Havrdové, jelikož letos se opakovala úspěšnost jejich psů z loňského konání.
  Viva La Dioskury S Berega Turi stanula na prvním místě z dvanácti saluk s tituly CACIL, CACT! Gratulujeme!

  FLORACANIS Olomouc

  Národní výstava psů Floracanis, která se konala dne 2. 9. 2018 v Olomouci, přinesla mnoho úspěchů několika členům Saluki klubu. Největší hvězdou dne byla Hadisse Al Zahra, která získala tituly BOJ, BEST OF BREED, Junior BEST IN GROUP, BEST IN GROUP 3, a dokončila tak Českého Junior šampiona. Další členka Saluki klubu, která dokončila Junior šampiona České republiky a získala titul Národní vítěz, je Basheera z Tripu. Tituly Nejlepší veterán plemene a Nejlepší z opačného pohlaví získal Amani Sayah, který tak dokončil Českého veterán šampiona. Titulem Národní vítěz z řad psů byl oceněn Arshan Dumont. Posuzoval pan rozhodčí Vladimír Piskay. Všem reprezentantům moc gratulujeme!

  SVĚTOVÁ VÝSTAVA PSŮ 2018

  Český chov zanechal stopu ve světové historii plemene saluki!
  Ve velké konkurenci 127 saluk, která bývá na takovýchto prestižních výstavách, plná zvučných jmen, poprvé v historii ČR získala světový titul saluka z českého chovu. Harmony Al Zahra rozjela svou výstavní kariéru mezi světové špičky získáním titulu SVĚTOVÝ VÍTĚZ MLADÝCH 2018. Úspěch české chovatelské stanice podtrhla i Gloria Al Zahra, která vyhrála svoji třídu a tak tyto dvě Al Zahří fenky nastoupily do kruhu o Nejlepší fenu ve společnosti dalších tří fen z chovu švédských Qirmizi, finských Aziz a švédských Badavie, kteří již za několik desítek let chovu mají na kontě několik Světových vítězů. V atmosféře světové výstavy všichni reprezentanti určité národnosti drží pospolu a úspěch jednotlivé saluky je chápán nejen jako úspěch té dané chovatelské stanice, ale i celé země, o to víc lze považovat při naší maličké zemi a malé salučí komunitě, za obrovský přínos a prestiž českého chovu, úspěšnost chovatelské stanice Al Zahra, která příští rok teprve oslaví 10 let od svého prvního vrhu. Gratulujeme všem salukám Al Zahra k jejich umístění a děkujeme chovatelské stanici Al Zahra za skvělou reprezentaci ČR.

  • JCh. Harmony Al Zahra - Výborná 1 /14 SVĚTOVÝ VÍTĚZ MLADÝCH 2018!

  • JCh. Hadisse Al Zahra - Výborná 3 /14 (třída mladých fen)

  • JCh. CH. Guardian Al zahra - Výborná, TOP 6 (třída otevřená psi)

  • BIS, JBIS, EJW'17, ESJH'17, Ch., Grand & Multi JCh. Gloria Al Zahra - Výborná 1 /14 Vítězka třídy otevřené!

  • BIS, JBIS, VBIS, EW'12, EJW'10, ESJW'10, ESJW'13, ESVW'18, Grand & Multi Ch., JCh. Azhara Al Zahra - Výborná 2 /5 (třída veteránů feny)


  • Mandát vedení klubu potvrzen

   Po roce a půl se vracíme k volební valné hromadě Saluki klubu Česká republika. Z této valné hromady vzešlo nejen nové vedení klubu, ale také obvinění z nezákonnosti postupu a neregulérnosti voleb, neboť bývalé vedení klubu výsledky voleb nepřijalo. Bývalá předsedkyně V. Hradecká spolu s další členkou bývalého výkonného výboru klubu M. Pařízkovou podaly na Saluki klub soudní žalobu, která však byla usnesením soudu zamítnuta, čímž byla potvrzena jak regulérnost voleb, tak i mandát současného vedení klubu.

   supergranule.cz partnerem Saluki klubu

   Saluki klub ČR se dohodl na spolupráci s dalším významným partnerem. Krmivo od supergranule.cz již doprovází a bude doprovázet akce pořádané Saluki klubem.

   DG DogGear stálým partnerem Saluki klubu

   Účastníci akcí pořádaných Saluki klubem se mohou vždy těšit na dárky od DG DogGear vše pro chrty. Děkujeme paní Renátě Mildner za dlouhodobou podporu a spolupráci.

   Smuteční záležitosti se slevou

   Oznamujeme všem členům, že Saluki klub ČR uzavřel partnerskou dohodu s krematoriem pro zvířata KERBEROS. Členové klubu tak mají u firmy KERBOROS slevu 10% na všechny smuteční služby. Podmínky pro uplatnění slevy budou uvedeny v klubovém Zpravodaji nebo případně na dotaz na výbor klubu.

   Informace pro členy klubu

   Číslo účtu u Komerční banky: 115-1589840217/0100 (platby v CZK)
   IBAN pro platby v EUR: CZ4901000001155191140227
   SWIFT code: KOMBCZPPXXX

   Výše členských příspěvků: 400 Kč pro stávající členy, 450 Kč pro nové členy.

   Případní zájemci o členství v klubu si mohou vyžádat přihlášku u sekretáře klubu na adrese petra.pudova@salukiklub.cz.

   Omezená funkčnost webových stránek

   S omluvou upozorňujeme návštěvníky tohoto webu, že vzhledem k technickým problémům mohou být některá data neúplná. Na odstranění závady pracujeme a zároveň průběžně aktualizujeme a doplňujeme chybějící údaje za uplynulá období.

   Saluki - Základní informace o plemeni saluki. Přehled historie, standardu a zdraví. Kalendář - Podívejte se na úplný přehled akcí, které se chystají v nejbližší době.
   Chovní psi a feny - Přehled chovných psů a fen. Šampióni - Seznam šampiónů chovaných mezi členy Saluki klubu.
   Chovatelské stanice - Chovatelské stanice a chovatelé sdružení v Saluki klubu. Štěňata - Štěňata chovatelských stanic členů Saluki klubu.   Všechna práva vyhrazena. Tento web a veškerý jeho obsah je chráněn autorskými právy.
   Žádný, na tomto webu uvedený materiál, nesmí být použit bez svolení Saluki klubu ČR.