Vyhledání psa

Jednoduše najděte psa registrovaného na tomto webu.

Zadejte prosím jméno nebo jeho část a stiskněte šipku pro vyhledání.

Jméno psa:

ČeskoMoravská Kynologická Unie

Saluka (Perský chrt)

České Budějovice

Na Mezinárodní výstavě psů, která se konala v Českých Budějovicích dne 14. 4. 2019, reprezentovala úspěšně Saluki klub a A Sarah Ajva Devon Exe, která získala tituly CACIB a BEST OF OPPOSITE SEX.
Dalším úspěšným jedincem z řad členů byl ve třídě dorostu Caros Z Tripu, který získal ocenění VN1 a také titul Nejlepší štěně plemene. Gratulujeme!

Mezinárodní mistrovství Slovenska

V krásném prostředí adamovských jezer, se o uplynulém víkendu konalo mezinárodní mistrovství Slovenska. Přestože počasí závodníkům příliš nepřálo, všichni i tak předvedli velmi vyrované výkony. Mezinárodním mistrem Slovenska se stal zástupce českých barev Azar Kyaxarés, majitelky Kamily Havrdové, který si taktéž přivezl CACT.

NVP Ostrava

Na Národní výstavě psů v Ostravě, která se konala 7. 4. 2019, úspěšně reprezentoval Saluki klub Bentley Z Tripu, který získal ocenění Národní vítěz, BEST OF BREED a v závěrečném kruhu byl zvolen 5. Nejlepším jedincem FCI skupiny X.
Úspěch na této výstavě zaznamenala také Esmee z Gibesovy zahrádky, která získala titul Nejlepšího juniora plemene.
Gratulujeme

supergranule.cz partnerem Saluki klubu

Saluki klub ČR se dohodl na spolupráci s dalším významným partnerem. Krmivo od supergranule.cz již doprovází a bude doprovázet akce pořádané Saluki klubem.

DG DogGear stálým partnerem Saluki klubu

Účastníci akcí pořádaných Saluki klubem se mohou vždy těšit na dárky od DG DogGear vše pro chrty. Děkujeme paní Renátě Mildner za dlouhodobou podporu a spolupráci.

Smuteční záležitosti se slevou

Oznamujeme všem členům, že Saluki klub ČR uzavřel partnerskou dohodu s krematoriem pro zvířata KERBEROS. Členové klubu tak mají u firmy KERBEROS slevu 10% na všechny smuteční služby. Podmínky pro uplatnění slevy budou uvedeny v klubovém Zpravodaji nebo případně na dotaz na výbor klubu.

Informace pro členy klubu

Číslo účtu u Komerční banky: 115-1589840217/0100 (platby v CZK)
variabilní symbol: rok, na který je placen členský příspěvek
IBAN pro platby v EUR: CZ4901000001155191140227
SWIFT code: KOMBCZPPXXX

Výše členských příspěvků: 400 Kč pro stávající členy, 450 Kč pro nové členy.

Případní zájemci o členství v klubu si mohou vyžádat přihlášku u sekretáře klubu na adrese petra.pudova@salukiklub.cz.

Omezená funkčnost webových stránek

S omluvou upozorňujeme návštěvníky tohoto webu, že vzhledem k technickým problémům mohou být některá data neúplná. Na odstranění závady pracujeme a zároveň průběžně aktualizujeme a doplňujeme chybějící údaje za uplynulá období.

Saluki - Základní informace o plemeni saluki. Přehled historie, standardu a zdraví. Kalendář - Podívejte se na úplný přehled akcí, které se chystají v nejbližší době.
Chovní psi a feny - Přehled chovných psů a fen. Šampióni - Seznam šampiónů chovaných mezi členy Saluki klubu.
Chovatelské stanice - Chovatelské stanice a chovatelé sdružení v Saluki klubu. Štěňata - Štěňata chovatelských stanic členů Saluki klubu.Všechna práva vyhrazena. Tento web a veškerý jeho obsah je chráněn autorskými právy.
Žádný, na tomto webu uvedený materiál, nesmí být použit bez svolení Saluki klubu ČR.